Koniec zbiórki

Kamiennogórskie Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne zakończyło zbiórkę w ramach akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Odra - Niemen zbiórkę darów oraz kartek świątecznych dla Kombatantów oraz Polskich Rodzin na Kresach.

"Tulalą" górą

16 drużyn wystartowało w dzisiejszym (niedziela, 21 grudnia) Charytatywnym Turnieju w Piłkę Nożną na rzecz Lucjana Tomasik.

Turniej młodych piłkarzy

fot. via pc

Wczoraj (sobota, 20 grudnia) w Jeleniej Górze odbył się turniej młodzików i trampkarzy o mistrzostwo okręgu jeleniogórskiego.

Silny wiatr

IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 06:00 dnia 22.12.2014 do godz. 18:00 dnia 23.12.2014

Arado na święta

Arado Kamienna GóraPodziemna Trasa Turystyczna Projekt Arado w Kamiennej Górze będzie otwarta w dniach:

Pejzaż w fotografii

Lubawka - wystawa fotograficzna

Dzisiaj (sobota, 20 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Pejzaż magiczny".

Orkiestra na rynku

Lubawka - koncert Orkiestry Dętej

Dzisiaj (sobota, 20 grudnia) na lubawskim rynku wystąpiła miejscowa Orkiestra Dęta. Muzycy przygotowali tradycyjny koncert kolęd.

Dwa koncerty

Dwa koncerty zespołu filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry pod tytułem “Świąteczne nastroje” odbyły się na terenie gminy Marciszów.

Wigilia w Przedwojowie

Na świetlicy w Przedwojowie odbyły się dzisiaj (sobota, 20 grudnia) Jasełka oraz Wigilia. Tuż przed świętami mieszkańcy sołectwa złożyli sobie życzenia.

Działają aktywnie

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Marciszowie zorganizował kiermasz świąteczny. Cały dochód przekazany zostanie na rehabilitacje jednego z uczniów szkoły.

Festiwal gier

Dziś i jutro (20-21 grudnia) w Galerii Centrum w Kamiennej Górze każdy może spróbować swoich sił w rywalizacji na komputerach z lat 70, 80 i 90 ubiegłego wieku. 

Zbierają na rynku

Wolontariuszki ze Świetlicy Środowiskowej w Kamiennej Górze sprzedają dzisiaj (sobota, 20 grudnia) na rynku ozdoby choinkowe. Dochód przekazany zostanie na leczenie Lucjana. Stoisko czynne będzie do około 14:00

Zablokowana Szkolna

Kamienna Góra, ul. Szkolna

Uwaga kierowcy, zablokowany jest wjazd w ul. Szkolną od strony ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Wjazd blokuje ekipa MPWiK usuwająca awarię sieci.

Światełko dla wszystkich

W najbliższą niedzielę (21 grudnia) kamiennogórscy harcerze będą rozdawać mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju. Akcja prowadzona będzie w trzech kościołach w Kamiennej Górze.

RPO przyjęte

Ponad 9 mld zł dla Dolnego Śląska! Komisja Europejska zatwierdziła RPO Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020!

REKLAMA

stat4u

 Społeczna Straż Rybacka


 radio na głos


domy.pl 

 

Kronika

Kroniak Ziemi Kamiennogóskiej nr 1/2014


 kronika nr 2/2014


 Kronika Ziemi Kamiennogórskiej nr 3


 Kronika 04


 Kronika 5/2014


 Kronika 06/2014


 Kronika Ziemi Kamiennogórskiej 7/2014


 Kronika 08/2014


 Kronika 09/2014


 Kronika 10/2014


 

 

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.