Poznali regiony

Kamienna Góra - Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej

Uczniowie Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze sprawdzili dzisiaj (środa, 27 maja) swoją wiedzę na temat trzech regionów Polski.

Pozytywna ocena

Kamienna Góra - sesja rady gminy

Podczas dzisiejszej (środa, 27 maja) sesji rady gminy Kamienna Góra radni zastanawiali się  nad przyjęciem sprawozdania z wykonania zeszłorocznego budżetu oraz udzieleniem absolutorium wójtowi.

Uwaga, przewód – Twoja powiatowa

Pisarzowice

Mieszkańcy Pisarzowic ostrzegają kierowców przejeżdżających przez wieś, w poprzek drogi nisko wisi przewód. Przejazd, szczególnie wyższych samochodów jest utrudniony.

Juwenalia PWSZ Wałbrzych 2015

Samorząd Studencki PWSZ zaprasza na święto wałbrzyskich studentów - Juwenalia PWSZ 2015!

Krzyż Kawalerski dla wójta

fot. via duw.pl

Dzisiaj (środa, 27 maja) w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyła się ceremonia wręczenia wysokich odznaczeń państwowych dolnośląskim samorządowcom.

Przedwakacyjny kurs fotografii

Chcesz przywieźć z wakacji udane zdjęcia? Nauczyć się zatrzymywać niezapomniane chwile, by wracać do nich wspólnie z rodziną, znajomymi?

Pięciolecie

W piątek (29 maja) w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce odbędzie się uroczystość 5-lecia nadania imienia "Żołnierzy Sybiru".

Obscene Extreme

Trutnov

Od środy do niedzieli 8 - 12 lipca w Trutnovie odbędzie się coroczny maraton grindcore'u i death metalu - festiwal Obscene Extreme. Karnety kosztują 1.400 koron, headlinerami tegorocznej edycji są m. in. zespoły: Obituary, Pig Destroyer, Vital Romains i Hirax.

Licytacja reprezentacyjnej koszulki

koszulka

Podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez KS Sudety odbędzie się licytacja koszulki z autografem reprezentantki Polski w siatkówce kobiet, pochodzącej z Kamiennej Góry Aleksandry Wójcik.

Mamy i dzieci

Krzeszów

Dzisiaj (wtorek, 26 maja) w Domu Kultury w Krzeszowie odbyła się zabawa "Uśmiech Dzieciom i Mamom".

Kury i kogut na sesji

Kamienna Góra - Izabela Zajączkowska

Podczas dzisiejszej (wtorek, 26 maja) sesji rady powiatu podziękowania za wieloletnią pracę z osobami niepełnosprawnymi otrzymała Izabela Zajączkowska kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia - Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamiennej Górze.

Plażówka gimnazjalistów

Kamienna Góra - drużyna Gimnazjum nr 2

Dzisiaj (wtorek, 26 maja) na boisku nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce plażowej chłopców z gimnazjów. Wystartowało pięć drużyn.

Jednogłośne absolutorium

Kamienna Góra - sesja rady powiatu

Podczas dzisiejszej (wtorek, 26 maja) sesji rady powiatu radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe z wykonania budżetu za 2014 rok oraz udzielili absolutorium zarządowi.

Mama na fotografii

Kamienna Góra - Moja mama

W galerii na piętrze Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) oglądać można wystawę fotografii zgłoszonych na konkurs "Moja mama".

Zdrowe odżywianie

Kamienna Góra - Zespół Szkół Ogólnokształcących

Dzisiaj (wtorek, 26 maja) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie konkursu "Żyj smacznie i zdrowo".

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.