Znowu utrudnienia

Uwaga kierowcy i piesi. Ekipa MPWiK kolejny już raz prowadzi prace przy skrzyżowaniu ulicy Legnickiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Wyłączony jest jeden pas ruchu. 

Utrudnienia na krzyżówce

MPWiK Kamienna GóraUwaga kierowcy, MPWiK usuwa awarię. Prace trwają na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Legnickiej, Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Przez cały dzień możecie spodziewać się utrudnień w ruchu.

Dobry styczeń

Sieć "Kino za Rogiem" opublikowała styczniowe dane dotyczące popularności placówek należących do sieci. W czołówce zestawienia jest "Kino za Rogiem" w Krzeszowie.

Weekend z Orłem

Orzeł LubawkaW sobotę i niedzielę (13 i 14 lutego) sparingowe  mecze rozegrają juniorzy i seniorzy Orła Lubawka. Piłkarskie drużyny szykują się do rundy wiosennej.

Koniec szachowych ferii

Dzisiaj (czwartek, 11 lutego) zakończył się cykl turniejów "Ferie z Szachami 2016" zorganizowany w ramach oferty przygotowanej przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Dominacja juniorek

MUKN Pod Stróżą MiszkowiceDzisiaj (czwartek, 11 lutego) w Jakuszycach odbyła się trzecia edycja Karkonoskiej Ligi Regionalnej Grupy Azoty w biegach narciarskich.

Nowy komendant Dolnośląskiej Policji

Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość powołania insp. Arkadiusza Golanowskiego na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Rozkaz o powołaniu wręczył insp. Jan Lach - Zastępca Komendanta Głównego Policji. W uroczystości wziął udział nadinsp. Wojciech Ołdyński dotychczasowy szef dolnośląskiej Policji wraz z kadrą kierowniczą.

Pierwsze zwycięstwo

Trwa trzecia kolejka Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów.

Skok na bar

policja LubawkaW nocy z 9 na 10 lutego okradziony został jeden z barów w centrum Lubawki. Podejrzani o ten czyn już zostali zatrzymani.

O Japonii

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprosiło dzisiaj (11 lutego, czwartek) dzieci do odwiedzenia kraju kwitnącej wiśni.

Odwołany Memoriał

MUKN Pod Stróżą MiszkowiceMiędzyszkolny Uczniowski Klub Narciarski „Pod Stróżą” z przykrością informuję, że XVI Memoriał Staszka Bodzka zostaje odwołany z powodu braku pokrywy śnieżnej. 

Uwierzył gps-owi

straż pożarnaWczoraj w nocy strażacy szukali w lasach między Chełmskiem Śląskim a Łączną zagubionego kierowcy fiata ducato.

MARCIN KĄCKI w Teatrze Dramatycznym

CZYTANIE I WARSZTATY REPORTAŻU
„Białystok. Biała siła, czarna pamięć”
19 – 21 lutego 2016 | Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

19 lutego, o godzinie 20:00,  zaraz po spektaklu „Cynkowi chłopcy” wg Swietłany Aleksijewicz, w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym kolejna prezentacja w ramach cyklu CZARNE NA BIAŁO, czyli Teatralnej Czytelni Wydawnictwa CZARNE. 

Warto pomagać - Inez i jej pierwsze kroki

Charytatywny Turniej Piłki Halowej - czytaj więcej 

Plakat

Zapowiedź video

Węgier w Kowarach

W sobotę (27 lutego) w "Gościńcu na Starówce" w Kowarach (ul. 1-go Maja 23) odbędzie otwarcie wystawy i prelekcja "Żołnierz wyklęty z Kowar - Jan Knychała 'Węgier'".

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.