Jednogłośni radni

Podczas dzisiejszej (środa, 26 marca) VI Sesji Rady Miasta Kamienna Góra radni mieli do przyjęcia 14 uchwał. We wszystkich byli jednomyślni.

Zrobili palmy

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach przygotowali Palmy Wielkanocne. Już w sobotę pokażą około 3,3 metrowej wysokości konstrukcję na konkursie w Krzeszowie.

Chciał dotacji

- Przedsiębiorca chciał 100 tysięcy dotacji – skwitowała dyskusję na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej radna Violetta Majak. Burmistrz Krzysztof Świątek doprecyzował że chodziło o około 140 tysięcy dotacji. 

Przeciwdziałanie agresji

Wczoraj (25 marca) drogi powiatu kamiennogórskiego patrolowało aż dziewięć patroli ruchu drogowego.

IV liga – 18 kolejka 2015 – zapowiedź

Kolejka 18 - 28-29 marca

Klasa okręgowa – 19 kolejka 2015 – zapowiedź

Kolejka 19 - 28-29 marca

A klasa – 15 kolejka 2015 – zapowiedź

Kolejka 15 - 29 marca

B klasa – 15 kolejka 2015 – zapowiedź

Kolejka 15 - 29 marca

Koszty świetlic

Podczas VI Sesji Rady Gminy Wiejskie Kamienna Góra przedstawiona została informacja na temat kosztów utrzymania świetlic wiejskich na terenie gminy. Ogólny koszt w 2014 roku wyniósł ponad 280 tysięcy złotych.

Strefa trójek

Wczoraj (25 marca) w Smolniku odbył się finał strefy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w Mini Siatkówce „trójek”. Bardzo dobrze na zawodach spisali się reprezentanci powiatu kamiennogórskiego.

Firma z sercem

Od 7 do 21 kwietnia w NZOZ Fizjoterapia w Kamiennej Górze (ul. Armii Ludowej) skorzystać będzie można z sauny i zabiegu Body Detox w wyjątkowym rabatem. Cały dochód przekazany zostanie na leczenie Kamili Czekaj.

Krótszy sen

Uwaga, w nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) przechodzimy na czas letni.

Zaginął Shitzu

Dnia 25 marca 2015r. o 8 rano w Miszkowicach zaginął piesek rasy shitzu tricolor.

Zmiana w Olszynach

Dzisiaj (środa, 25 marca) w Olszynach odbyły się wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. W Zebraniu Wiejskim uczestniczyło 79 uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa.

Młodzi przejmują władzę

fot. via Patryk Straus

W całej Polsce jest ponad 190 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, którzy objęli swoje funkcje mając mniej niż 35 lat. Prawie setka z nich spotkała się w zeszłym tygodniu w Dusznikach-Zdroju na I Kongresie Młodego Samorządu.

REKLAMA

dla gabrysia

stat4u

 Społeczna Straż Rybacka


domy.pl 

 

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.