aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Uwaga kierowcy, na ul. Katowickiej w Kamiennej Górze możecie spodziewać się utrudnień w ruchu. Trwają prace związane z naprawą nawierzchni. Na razie wycinane są dziury.

Nekrolog - J. Michałczak

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 12:00 dnia 30.05.2017 do godz. 03:00 dnia 31.05.2017.

Dni Kamiennej Góry 2017 - Green Water Festival

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2017

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1 - festyn

W Dniu Dziecka (1 czerwca) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbędzie się Festyn Rodzinny.

kondolencje

Pisarzowice grad

Sprawdza się dzisiejsze (poniedziałek, 29 maja) ostrzeżenie meteorologiczne (Burze z gradem).

Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra

Wiktoria Śliwińska, uczennica klasy IIa Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry odebrała dzisiaj (29 maja) wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego".

finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej gimnazjalistek

Dziewczęta z Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry grały dzisiaj (poniedziałek, 29 maja) w finale strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej,

Kamienna Góra - Gimnazjum nr 1 - Noc Kupały

Dzisiaj (poniedziałek, 29 maja) uczniowie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry przenieśli się w czasy Słowian.

Szanowni Państwo
1 marca rozpoczęła funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.
Poniżej plakat obrazujący jak obecnie można załatwić swoje sprawy – czyli jakie sprawy załatwiamy na dotychczasowych zasadach a jakie uległy zmianie w związku z wdrożeniem KAS.

Leszczyniec - Aktywna rodzina to - szczęśliwa rodzina

Sołtys i Rada Sołecka w Leszczyńcu pod patronatem LKS "Amfibolit" Leszczyniec w ramach projektu pt.: "Aktywna rodzina to - szczęśliwa rodzina" współfinansowanego przez Gminę Kamienna Góra, z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki zorganizowały w dniu 28 maja 2017r., rajd pieszy - wyjście w na Skalnik połączony z piknikiem rodzinnym.

Kolejka 22 - 27-28 maja

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 12:00 dnia 29.05.2017 do godz. 03:00 dnia 30.05.2017.

Z okazji jubileuszu 25-lecia Zespołu Teatralnego MY Centrum Kultury oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zapraszają wszystkich byłych i obecnych członków Zespołu Teatralnego MY, jak  również jego wiernych widzów, na barwny „Korowód Teatralny”.