Od jutra płacimy

Kamienna Góra

Uwaga kierowcy, jutro o godzinie 9.00, rusza Strefa Płatnego Parkowania w centrum Kamiennej Góry. Trwa właśnie odsłanianie znaków informujących o wprowadzonej odpłatności.

Konteksty 2016

Konteksty - Sokołowsko

Jutro (piątek, 1 lipca) rusza VI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej w Sokołowsku. Potrwa do 5 lipca (wtorek).

Plażówka w Jeleniej

W sobotę w Jeleniej Górze, przy sklepie Leroy Merlin, odbędzie się turniej piłki siatkowej plażowej.

Burze z gradem

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 14:00 dnia 30.06.2016 do godz. 23:00 dnia 30.06.2016.

Wehikuł beztroski w Okrzeszynie

Albinów 45

W najbliższą niedzielę (3 lipca) stowarzyszenie Doliny Zadrny zaprasza do Okrzeszyna.

Zabawa w Miszkowicach

Rada sołecka w Miszkowicach zaprasza na zabawę taneczną. Impreza odbędzie się na placu zabaw w Miszkowicach.

Wspólny przetarg

Patryk Straus - wójt gminy Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 29 czerwca) został ogłoszony wspólny przetarg na zimowe utrzymanie dróg powiatowych oraz gminnych (Lubawka i gmina Kamienna Góra).

Najlepsza szóstka - galeria zdjęć

gmina Kamienna Góra - nagrody wójta

Podczas dzisiejszej (środa, 29 czerwca) sesji, najlepsi uczniowie z gminy Kamienna Góra otrzymali nagrody wójta.

Zrzutka na wóz

gmina Kamienna Góra

Gmina Kamienna Góra jest coraz bliżej zapewnienia zewnętrznego finansowania zakupu lekkiego wozu strażackiego dla OSP Ogorzelec.

Zdecydują mieszkańcy

Kamienna Góra - sesja

W Kamiennej Górze powstaje budżet partycypacyjny, zwany również obywatelskim. Dzisiaj (środa, 29 czerwca) radni przyjęli stosowną uchwałę. We wrześniu będzie można składać wnioski do przyszłorocznego wsparcia.

Zmiany w strefie

Kamienna Góra - sesja

W piątek (1 lipca) w Kamiennej Górze rusza Strefa Płatnego Parkowania. Podczas dzisiejszej (środa, 29 czerwca) sesji, radni zmienili zasady jej funkcjonowania.

Most do sądu

Kamienna Góra - most

Krzysztof Świątek, burmistrz Kamiennej Góry, poinformował dzisiaj (środa, 29 czerwca) o kolejnym kroku w sprawie przejście przez most łączący ul. Broniewskiego z terenem centrum handlowego przy ul. Papieża Jana Pawła II.

Lokalne wsparcie

Lubawka - Działaj Lokalnie

Dziewiętnaście projektów uzyskało w tym roku dofinansowanie w ramach programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii.

Piosenki na koniec świata

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na pierwszy w Wałbrzychu musical plenerowy, do tego grany bezpłatnie.

Drugi wyjazd

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Już w sobotę (2 lipca) grupa młodzieży z gimnazjów w Lubawce i Chełmsku Śląskim wyjeżdża na Ukrainę, weźmie udział w akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Opiekunem grupy będzie Paweł Kasprzyk, nauczyciel historii.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.