Znowu awantura o Leszczyniec

sesja - gmina Kamienna Góra - mieszkańcy Leszczyńca

LKS Amfibolit Leszczyniec zaproponował nowe rozwiązanie dotyczące budowy szatni przy boisku w Leszczyńcu. Po awanturze na sesji, radni nie zaakceptowali takiego rozwiązania.

Nowa dyrektor

Honorata Klimczak dyrektor ZSP Krzeszów

Oficjalnie od jutra (1 września) dyrektorem Zespołu Szkół w Krzeszowie będzie Honorata Klimczak. Powołanie i gratulacje od wójta odebrała podczas dzisiejszej (środa, 31 sierpnia) sesji rady gminy.

OSP w gminie

Zdzisław Cebula - komendant OSP

Radni gminy Kamienna Góra zapoznani zostali dzisiaj (środa, 31 sierpnia) z funkcjonowaniem Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie gminy.

Budżetowe półrocze gminy

gmina Kamienna Góra - sesja

Podczas dzisiejszej (środa, 31 sierpnia) sesji rady gminy zaprezentowane zostało wykonanie budżetu gminy za pierwsze półrocze 2016 roku.

Aktualizacja 13:50

Fotograficzny komentarz - Twoja powiatowa

rower na torach

Od jednego z internautów otrzymaliśmy dwa zdjęcia jako komentarz do wczorajszej informacji o spotkaniu w Krzeszowie - Bronią kolei.

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze włącza się w ogólnopolską akcję "Narodowego Czytania".

Puchar lata

PZW Kamienna Góra W niedzielę (4 września) na zalewie w Kamiennej Górze odbędą się spławikowo-gruntowe zawody wędkarskie "Puchar lata".

MTB w Lubawce

MGOK LubawkaW najbliższy weekend (3-4 września) w Lubawce odbędą się  XXII Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim. Start i metę zawodów wyznaczono pod skocznią.

Bronią kolei

Krzeszów

Dzisiaj (wtorek, 30 sierpnia) w Krzeszowie odbyło się spotkanie zorganizowane przez miłośników kolei, którzy postanowili przedstawić argumenty za utrzymaniem linii kolejowej Kamienna Góra-Krzeszów.

Nagroda za wakacje

fot. via CK Kamienna Góra

Dla członków zespołu teatralnego Burza kończące się wakacje były pracowite. Dzisiaj (wtorek, 30 sierpnia) grupa otrzymała nagrodę.

Dobre wykonanie

Kamienna Góra - skarbnik

Radni powiatu kamiennogórskiego zapoznani zostali podczas dzisiejszej sesji (wtorek, 30 sierpnia) z wykonaniem budżetu w pierwszym półroczu.

Kolejne rozprawy

Dzisiaj (wtorek, 30 sierpnia) odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie Samuela N. Sąd przychylił się do części wniosków obrony.

Zabawy w Miszkowicach

Miszkowice

Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultura z Lubawki odwiedzili dzisiaj (wtorek, 30 sierpnia) Miszkowice.

Utrudnienia w Kamiennej

Uwaga kierowcy, na drogach na terenie Kamiennej Góry możecie napotkać na utrudnienia w ruchu.

Ada w Ogorzelcu

Stowarzyszenie "Wrzosowisko Ogorzelec" kończy wakacyjny cykl projekcji starych filmów.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.