Młodzi muzycy

Kamienna Góra - 36 Przegląd Pracy Ucniów Społecznych Ognisk Muzycznych

Dzisiaj (sobota, 25 kwietnia) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się 36 Przegląd Pracy Uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych.

Zmarł proboszcz

Dzisiaj (sobota, 25 kwietnia) zmarł ksiądz Ryszard Dąbrowski, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze.

Czekają na głosy

Kamiennogórski zespół Korpis Karmel chce zagrać jako suport podczas Jeleniogórskich Juwenaliów. Aby zagrać musza wygrać w konkursie na Facebooku.

Szukamy psów

zaginiony pies

Wczoraj w Janiszowie zaginęły trzy psy. Ostatnio były widziane około godziny 7 rano.

Nie tylko bieg

Już jutro (niedziela, 26 kwietnia) odbędzie się bieg IV Zdobywca Góry Parkowej, będzie to jednak impreza nie tylko dla sportowców. Na stadionie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci.

W Krzeszowie dla dzieci

Krzeszów

Dzisiaj (sobota, 25 kwietnia) w Krzeszowie odbyło się jedno z ostatnich spotkań w ramach Kamiennogórskich Spotkań z Literaturą. Głównie z małymi dziećmi rozmawiała Beata Andrzejczuk.

Doświadczenie i zabawa

fot. Jarosław Tułaczyk

Wczoraj (piątek, 24 kwietnia) uczniowie klas trzeci liceum ogólnokształcącego w Kamiennej Górze kończyli rok szkolny, natomiast ich młodsi koledzy uczestniczyli w LO-wskich spotkaniach.

Szynobusem do Trutnova

Lubawka - szynobus

Od dzisiaj (sobota, 25 kwietnia) Kamienna Góra i Lubawka znowu ma kolejowe połączenie osobowe z Jelenią Górą i Trutnovem. Na tory wrócił szynobus.

Kowarska Majówka 2015

1 maja (Piątek) - Jarmark artystyczny na Kowarskiej Starówce: 

Nocne Zwiedzanie Arado


Projekt Arado zaprasza na kolejne nocne zwiedzanie podziemi kamiennogórskich.

Medale na pływalni

fot. via kb

Wczoraj (czwartek, 23 kwietnia) na basenie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się VIII Dolnośląski Mityng Pływacki zorganizowany w ramach Olimpiad Specjalnych.

Nie [PRZY]DZWOŃ Za Kierownicą

Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

Pożegnali ogólniak

Kamienna Góra - ZSO

Senator Józef Pinior uczestniczył w dzisiejszym (piątek, 24 kwietnia) zakończeniu roku klas maturalnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Wyniki I rundy play-off - JLPSA

Rozegrane w I rundzie play-off spotkania to zwycięski dwumecz,  po ciężkiej walce, faworyzowanych CYSTERSÓW z  ARF-em Barcinek oraz łatwe wygrane ZORKI-ORLE nad osłabionym kontuzjami zespołem PIASTA.

Gaz w Lubawce

Trzy jednostki straży pożarnej z Kamiennej Góry oraz jednostka chemiczna otrzymały wezwanie do Lubawki na ulice Pocztową. Mieszkańcy wyczuli zapach gazu. 

REKLAMA

dla gabrysia

stat4u

 Społeczna Straż Rybacka


domy.pl 

 

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.