aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kolejka 7 - 23-24 września

Kolejka 5 - 23-24 września

Kolejka 5 - 23-24 września

Kolejka 7 - 23-24 września

grzyby

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia pokazujące efekt jego weekendowych wyciecek do lasu.

Czarny Bór - letni biathlon - fot. użyczone

W piątek i sobotę (22, 23 września) w Czarnym Borze odbył się XIX Puchar Melafiru. Zawody były również Wojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików w biathlonie letnim.

Lubawka - wernisaż wystawy Romantyzm, Symbolizm, Groza

W sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbył się dzisiaj (niedziela, 24 września) wernisaż wystawy Rafała Krzemińskiego zatytułowanej "Romantyzm, Symbolizm, Groza". To pierwsza autorska wystawa malarza samouka z Kamiennej Góry.

policja Kamienna GóraW nocy z soboty na niedzielę (23/24 września) na drodze krajowej nr 5 spłonął samochód. Trwa poszukiwanie kierowcy.

Olimpia Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 23 września) drużyny młodzików i trampkarzy klubu Olimpia Kamienna Góra rozegrały mecze w Jeleniej Górze. Trampakrze wygrali swoje spotkanie 5:3, a młodsi koledzy musieli uznać wyższość gospodarzy.

Uniemyśl - Nowe Życie Mateusza

W kameralnej atmosferze zabytkowej Karczmy Sądowej odbyła się dzisiaj (sobota, 23 września) doroczna impreza – Nowe Życie Mateusza. W tegorocznej odsłonie wydarzenie miało szczególny charakter, gdyż po blisko czterech wiekach do Uniemyśla i Okrzeszyna powróciło szkło.

Chełmsko Śląskie - IX Festyn Rodzinny

Przy Zespole Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (sobota, 23 września) IX Festyn Rodzinny. Ze względu na deszczową pogodę główną część imprezy - pokazy, konkursy i zabawy organizatorzy przenieśli spod budynku szkoły do sali gimnastycznej.

Kamienna Góra - ul. Papieża Jana Pawła II

Jak informują internauci, na ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze kierowcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu.

Pisarzowice

Jedna z internautek przysłała nam zdjęcia wykonane na skrzyżowaniu Pisarzowice - Rędziny.

Lubawka - porzucony samochód

Dzisiaj (sobota, 23 września) rano na drodze Lubawka - Bukówka znaleziono rozbity samochód. W pobliżu nikogo nie było.

Znaleziono tablice rejestracyjne o nr DKA91PW właściciel może się zgłosić na portiernię Zakładu JKSM w Pisarzowicach lub skontaktować się pod numerem telefonu 511 797 130.