Orzeł przed pucharem

Orzeł Lubawka : Biały Orzeł Mieroszów

Za tydzień piłkarze Orła Lubawka zagrają w Pucharze Polski z Piastem Dziwiszów. Dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) rozegrali sparing z Białym Orłem Mieroszów.

Połączone uroczystości

Krzeszów - 70-lecie osadnictwa

W Krzeszowie odbyło się dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) spotkanie podczas, którego upamiętniono klika ważnych wydarzeń.

Chwała bohaterom

Kamienna Góra - rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Kolejny raz kamiennogórska młodzież publicznie uczciła rocznicę Powstania Warszawskiego.

Spotkanie po latach

W Miszkowicach na boisko piłkarskie wybiegli byli i obecni piłkarze grający w klubach działających na terenie wsi od 1964 roku. 

Satyra przez duże S

W Kawiarni Galerii Lotos w Kamiennej Górze oglądać można prace Jakuba Wiejackiego. Satyryk wystawia swoje prace w Lotosie po raz drugi. 

PO ma już listy

Platforma Obywatelska na Dolnym Śląsku ustaliła w piątek listy kandydatów w wyborach do parlamentu. Wśród kandydatów z terenu okręgu jeleniogórsko-legnickiego jest m.in. Iwona Krawczyk.

Porażka Gołego

Michał Golasiński, zawodnik Contender Kamienna Góra przegrał swoja walkę z Rafałem Lewoniem.

Wesołe na Lipowej

W zależności od pogody wakacyjna akcja Wesołe Podwórka odwiedzą w poniedziałek lub we wtorek (3 lub 4 sierpnia) podwórko przy ulicy Lipowej.

CBK Pisarzowice - sierpień 2015

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach przedstawiło plan działań na miesiąc sierpień 2015 pod hasłem Aktywne Wakacje.

Międzynarodowy wyścig

Lubawka - II Maraton Rowerowy Karkonosza

M.in. przez Lubawkę, Bukówkę, Jarkowice przejechali dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) uczestnicy II Maratonu Rowerowego Karkonosza.

Aktualizacja 19:40

Zielone Dłonie

Chełmsko Śląskie

Grupa miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, a przy okazji czystego środowiska, wybrała się dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) w kierunku kaplicy św. Anny w Chełmsku Śląskim.

Pierwszy sparing

Orzeł Lubawka : Arkonia Szczecin

Juniorzy Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (piątek, 31 lipca) pierwszy sparing podczas przygotowań do zbliżającego się sezonu.

Przebrane Chełmsko

Chełmsko Śląskie - bal przebierańców

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim wypełniły dzisiaj (piątek, 31 lipca) dzieci uczestniczące w balu przebierańców.

Wakacje w ramce

Lubawka - Dom Kultury

W piątkowe przedpołudnie (30 lipca) odbyły się w Domu Kultury w Lubawce zajęcia plastyczne. Najmłodsi mieszkańcy Lubawki wykonywali ramki na zdjęcia.

Stracił prawko

policja Kamienna GóraKolejny kierowca stracił prawo jazdy na terenie powiatu kamiennogórskiego za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.