aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - sesja rady powiatu

Po wysłuchaniu informacji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Kamiennej Górze radnych powiatowych interesował głównie status kilku niszczejących budynków.

Kamienna Góra - sesja rady powiatu

Podczas dzisiejszej (wtorek, 28 marca) sesji radni powiatu kamiennogórskiego zapoznani zostali z informacją o planowanych działaniach promocyjnych.

Kamienna Góra - sesja rady powiatu

Podczas dzisiejszej (wtorek, 28 marca) sesji rady powiatu radny Ryszard Zawierucha pytał przewodniczącą Bożenę Ziemiańską o jej przeszłość.

W dniu dzisiejszym w okolicach ulicy Piastowskiej w Kamiennej Górze o godz. 11.00 zgubiono grafitową męską kurtkę firmy Diverse, w której znajdowały się pieniądze. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt pod numerem tel 604 444 565. Przewidziana nagroda.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2 - piłka ręczna szkół podstawowych

Wczoraj (poniedziałek, 28 marca) na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Góze rozegrane zostały zawody powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

fot. PTTK Kamienna Góra

W niedzielę (26 marca) na Trasę Rajdu Poznajemy Góry organizowanego przez Oddział PTTK Ziemi Kamiennogórskiej wyruszyła grupa turystów pieszych. Trasa długości 20 km wiodła przez Rudawy Janowickie z Czarnowa na najwyższy szczyt Rudaw Skalnik (945 m npm.), Rędziny, Przełęcz Rędzińską, Raszów do Kamiennej Góry.

fot. użyczone

Uwaga kierowcy, na ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze, przed Lidlem od strony Orlenu, możecie spodziewać się utrudnień w ruchu. Straż pożarna usuwa plamę z jezdni.

Aktualizacja 11:50
Ruch odbywa się już normalnie.

Kamienna Góra - Centrum Kultury - konkurs plastyczny

Centrum Kultury w Kamiennej Górze po raz szósty organizuje konkurs plastyczny "Tam gdzie ja tam moja flaga". Prace zgłaszać można do 24 kwietnia.

Dzisiaj (poniedziałek, 27 marca) odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Komisja konkursowa wybrała już kandydata na dyrektora.

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną serwetkę. Prace zgłaszać można do 24 kwietnia.

Uniemyśl

W sobotę (8 kwietnia) w Uniemyślu każdy będzie mógł zostać detektywem i szukać śladów wiosny.

fot. via RCKiK Wałbrzych

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu ogłosiło konkurs dla honorowych dawców krwi z rejonu swojego działania.

Lubawka - stadion

Za tydzień piłkarze Orła Lubawka rozegrają pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Przychodząc na mecz kibice zobaczą kilka zmian, które zaszły na stadionie od jesieni.

Pisarzowice - fot. via iz

Dzisiaj (niedziela, 26 marca) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbył się IV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Organizatorem imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie.

Kolejka 12 - 25-26 marca