Najmłodsi siatkarze

fot. użyczone

Grupa młodych siatkarzy z powiatu kamiennogórskiego uczestniczyła w I Turnieju Kinder Volleyball Wałbrzych. Zawody rozegrane zostały pod hasłem Siatkówka dla najmłodszych.

Utopił psa

policja Kamienna Góra51-letni kamiennogórzanin będzie odpowiadał za zabicie, ze szczególnym okrucieństwem, psa.

Dwóch się wstrzymało

Lubawka - sesja

Podczas dzisiejszej (wtorek, 31 maja) sesji radni Lubawki zapoznali się z wykonaniem budżetu za 2015 roku i rozważali udzielenie burmistrzowi absolutorium.

Korpis przeszedł

Korpis Karmel

Dzięki smsowemu wsparciu kamiennogórski zespół Korpis Karmel wygrał kolejny, przedostatni już pojedynek w ramach Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Kamiennogórzanie pokonali wrocławską formację Canus.

Kamiennogórzanie w Książu

Zamek Książ - wystawa ZAP - fot. użyczone

W czwartek (2 czerwca) o godzinie 18 w Zamku Książ otwarta zostanie wystawa zbiorowa artystów Dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawców są mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.

Burze z gradem

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 10:00 dnia 31.05.2016 do godz. 24:00 dnia 31.05.2016.

Dni Kamiennej Góry - sobota

Dni Kamiennej Góry 2016

Rockowa sobota - 4 czerwca od godz. 16.00

Dowcipniś zatrzymany w Kamiennej

Sceny jak z amerykańskiego filmu mogli w ubiegłym tygodniu obejrzeć kamiennogórzanie. Na obwodnicy miasta, przy zjeździe m.in. na stację paliw, zatrzymany został mężczyzna podejrzany o  fałszywy alarm bombowy.

Multimedialnie o lasach

fot. via Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra

Praca Agnieszki Wyszatkiewicz, Klaudii Filip i Kingi Przybylskiej z Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry zdobyła wyróżnienie i jest jedną z dziesięciu nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną „Nasze nadleśnictwo”.

Boże Ciało w policyjnych statystykach

policja Kamienna GóraDługi weekend (26-29 maja) na terenie powiatu kamiennogórskiego trudno ocenić jako spokojny. Niestety zginęła jedna osoba.

Początek prac

Kamienna Góra - ul. Żeromskiego

Rozpoczęło się zabezpieczanie budynku przy ul. Żeromskiego w Kamiennej Górze.

Leszczyniec bez sołtysa i rady

Leszczyniec - zebranie wiejskie

Dzisiaj (poniedziałek, 30 maja) w Leszczyńcu odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego miało dojść do wyboru sołtysa i rady sołeckiej.

Korpis o krok od finału

Muzyczna Bitwa

Dzisiaj rozpoczął się półfinał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, w którym walczy kamiennogórska formacja Korpis Karmel. Kamiennogórzanie dzięki smsowym głosom są o krok od wielkiego finału radiowego konkursu.

Festyn w "jedynce"

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze zaprasza na Festyn Rodzinny. Zabawa rozpocznie się w środę (1 czerwca) o godzinie 15.00.

Statystyki - kwiecień 2016

Statystyki - kwiecień 2016

Według danych google analytics portal powiatowa.info odwiedziło w kwietniu 41 360 osób. Statystyki odnotowały 256 995 sesji/wizyt i 664 067 odsłon.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.