aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krze-Show-Time 5 - niedziela

W Krzeszowie trwa drugi dzień piątej edycji Krze-Show-Time. Dzisiaj (niedziela, 24 czerwca) zaplanowano muzyczne koncerty.

Aktualizacja 18:20

wakacje Chełmsko Śląskie

Od jutra (poniedziałek, 25 czerwca) Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na "Początek wakacji w Zielonym Ogrodzie".

Marciszów, golf, słup

Dzisiaj (niedziela, 24 czerwca) około godziny 10 na drodze krajowej nr 5 w Marciszowie doszło do kolizji z udziałem osobowego volkswagena.

Chełmsko Śląskie

Dzisiaj (sobota, 23 czerwca) po godzinie 18 nieznani sprawcy okradli furgonetkę z pieniędzmi. DO zdarzenia doszło w Chełmsku Śląskim.

Puchar Strefy MTB Mieroszów

Dzisiaj (sobota, 23 czerwca) w Mieroszowie odbyła się piąta edycja Pucharu Strefy MTB. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach.

Miszkowice

Z okazji Dnia Dziecka i rozpoczęcia lata w Miszkowicach zorganizowane zostały dzisiaj (sobota, 23 czerwca) zabawy dla dzieci.

Lubawka - turniej oldbojów

Cztery drużyny zagrały w dzisiejszym (sobota, 23 czerwca) turnieju piłki nożnej oldbojów w Lubawce.

Krze-Show-Time 5

W Krzeszowie trwa piata edycja Krze-Show-Time. Dzisiaj (sobota, 23 czerwca) zabawy związane są z Nocą Świętojańską.

Aktualizacja 22:55

fot.duw.pl

Kluby sportowe z terenu powiatu kamiennogórskiego znalazły się na liście 270 klubów dofinansowanych w ramach rządowego programu KLUB.

gmina Kamienna Góra

Najlepsi uczniowie każdej ze szkół z terenu gminy Kamienna Góra otrzymali dzisiaj (piątek, 22 czerwca) stypendium ufundowane przez gminę.

DPS Szarocin

Dzisiaj (piątek, 22 czerwca) w Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbywa się XVII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu.

fot. ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 22 czerwca) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze ostatni raz w roku szkolnym 2017/18 zabrzmiał dzwonek.

Kamienna Góra - Zespół Szkół Ogólnokształcących

W auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (piątek, 22 czerwca) pożegnanie uczniów kończących trzecią klasę gimnazjum.

Kamienna Góra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

Klasy promocyjne, których uczniowie we wrześniu wrócą do szkoły, zakończyły rok szkolny uroczystym apelem w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

fot. opactwo.eu

W niedzielę (24 czerwca) rozpoczyna się tegoroczny cykl koncertów organowych "Muzyka Dawnych Mistrzów". Zaprasza opactwo w Krzeszowie.