Trudne warunki na DK5 - Twoja powiatowa

droga krajowa nr 5

Internauci ostrzegają przed trudnymi warunkami panującymi na drodze krajowej nr 5.

Biathlonowe nadzieje olimpijskie

W miniony weekend w Kościelisku odbywały się zawody z cyklu Nadzieje Olimpijskie - Celuj w Igrzyska - Puchar Polski w biathlonie.

Teatr dla pokoleń

Kamienna Góra - Centrum Kultury - teatr

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Centrum Kultury w Kamiennej Górze zmieniło nazwę jednego z wieloletnich cyklów imprez.

Wskaźnik G

Ministerstwo Finansów opublikowało wskaźniki dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla 2478 gmin w Polsce.

Mniejsza okręgówka

Jak informuje portal jg24.pl kolejne drużyny rezygnują z gry w piłkarskiej klasie okręgowej.

Jasełka i kolędy

Krzeszów - III Festiwal Trzech Kultur

Dzisiaj (sobota, 21 stycznia) w Krzeszowie odbył się III Festiwal Trzech Kultur. Na scenie Domu Kultury zaprezentowało się 20 wykonawców z Polski, Czech i Niemiec.

Pokonali Tygrysy

KS Sudety Kamienna Góra : UKS Tygrysy Strzelin

Siatkarze KS Sudety Kamienna Góra podejmowali dzisiaj (sobota, 21 stycznia) UKS Tygrysy Strzelin. Mecz rozegrany został w ramach siatkarskiej trzeciej ligi.

Jasełka dla seniorów

Opawa - jasełka

W świetlicy w Opawie z trudem zmieścili się dzisiaj (sobota, 21 stycznia) babcie i dziadkowi, którzy przyszli obejrzeć jasełka.

Artystyczna zbiórka

Pisarzowice - Spotkanie z kolędą

W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbyło się dzisiaj (sobota, 21 stycznia) "Spotkanie z kolędą". W tej chwili trwa zabawa karnawałowa.

Zabawy z dziadkami

Lubawka - zabawy przy Florianie

Na polanie przy figurze św. Floriana w Lubawce trwają zabawy na śniegu zorganizowane przez stowarzyszenie Przymierze  im. opata Bernarda Rosy.

Szykują lodowisko

Lubawka - lodowisko

Od wczoraj (piątek, 20 stycznia) strażacy ochotnicy z Lubawki szykują lodowisko w parku Watra.

Ruszył stok w Lubawce

Lubawka - stok

Od dzisiaj (sobota, 21 stycznia) czynny jest stok narciarski w Lubawce. Około godziny 12 na parkingu pod stokiem trudno było znaleźć wolne miejsce.

Alpejskie zawody

Czarnów - zawody narciarskie

Dzisiaj (piątek, 20 stycznia) na stoku narciarskim w Czarnowie odbyły się powiatowe zawody w narciarstwie zjazdowym oraz mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Koordynatorzy PO

Dolnośląska Platforma Obywatelska rozpoczęła przygotowania do wyborów samorządowych, które mają się odbyć jesienią 2018 roku.

Sudety z Tygrysami

KS Sudety Kamienna Góra

W najbliższą sobotę (21 stycznia) w ramach rozgrywek III ligi piłki siatkowej KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.