Zachwyt nad krajobrazami

fot. via Muzeum TkactwaW Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze można oglądać wystawę rzadkich i dotąd w większości niepokazywanych śląskich "krajowidoków" Macieja Bogusza Zygmunta Stęczyńskiego (1814-1890).

Światło i rowery

Do końca sierpnia Kamienna Góra złoży wniosek o dofinansowanie budowy ścieżek rowerowych oraz modernizację oświetlenia ulicznego.

XIV Zlot

Gorzeszów - Zlot Krasnali

W sobotę (30 lipca) w Gorzeszowie odbędzie się XIV Zlot Krasnali.

Drugi przetarg

Kamiennogórskie starostwo ogłosiło drugi przetarg na zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych. Zamówienie podzielone zostało na 11 części.

W szkołach bez zmian?

Opublikowane zostały wyniki konkursów na dyrektorów dwóch szkół w gminie Lubawka. Nie jest to równoznaczne z powołaniem wskazanych osób na dyrektorów.

Metal Mine Festival

Metal Mine Festival

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na Metal Mine Festival! Będzie to pierwsza edycja imprezy dedykowanej fanom muzyki metalowej. Wydarzenie jest zaplanowane jako impreza cykliczna.

OZPN Wałbrzych - terminarz

Orzeł LubawkaZnany jest już terminarz seniorów sezonu piłkarskiego 2016/2017 w OZPN Wałbrzych, w którym gra Orzeł Lubawka.

Silne burze z gradem

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od 2016-07-27 12:00:00 do 2016-07-28 02:00:00.

Park w Opawie

W najbliższą sobotę (30 lipca) w Opawie odbędzie się kolejne spotkanie mieszkańców i sympatyków wsi pracujących przy modernizacji parku.

Zdrowe grillowanie

Stowarzyszenie Wrzosowisko Ogorzelec zaprasza na warsztaty zdrowego grillowania.

Nieznane rozstrzygnięcie

Wczoraj (poniedziałek, 25 lipca) w Lubawce odbyły się dwa konkursy na dyrektorów gminnych szkół. Do teraz nie wiadomo, kto je wygrał.

Górski bieg w Bielawie

fot. użyczone

W niedzielę (24 lipca) w Bielawie odbył się kolejny z cyklu biegów Runner's World SuperBieg 2016.

Jasno na stadionie

Kamienna Góra - stadion - ul. Słowackiego

Na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze trwa testowanie oświetlenia bieżni.

Poison w Lubawce

6 sierpnia w Domu Kultury w Lubawce wystąpi Poison.

Profilaktyka na piknikach

W dniu 06.08.2016 w Parku „Watra” w Lubawce oraz dnia 13.08.2016 r. na Rynku w Chełmsku Śląskim odbędą się pikniki profilaktyczne pod hasłem „Trzeźwo, Zdrowo i Sportowo”. Ideą pikników jest zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych. Miesiąc sierpień jest dobrym czasem do przeprowadzenia tego rodzaju przedsięwzięć, ponieważ jest to miesiąc trzeźwości.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.