Jarmark w Kamiennej Górze

Kamienna Góra - jarmark jagielloński

Na kamiennogórskim rynku już po raz drugi odbywa się Bożonarodzeniowy Jarmark Jagielloński. Posmakować można świątecznych potraw oraz wybrać prezent pod choinkę dla bliskich.

W Rudawskim Parku Krajobrazowym

fot. via PTSM-JR

W dniu 3 grudnia 2016 roku członkowie Szkolnego Koła Przyrodniczo-Turystycznego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wyruszyli na swoją kolejną wycieczkę przebiegającą m. in. ścieżką dydaktyczną „Zielonym szlakiem przez Kolorowe Jeziorka”. Młodzi turyści wzięli udział w cyklu wycieczek krajoznawczo-przyrodniczych „Poznajemy zabytki i obiekty przyrodniczo naszego regionu”, który jest organizowany dla młodych mieszkańców Kamiennej Góry przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kamienna Góra.

Mikołaj w Opawie

Opawa - fot. via as

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie dlatego w sobotę (3 grudnia) z workiem pełnym prezentów na zaproszenie sołtysa i rady sołeckiej oraz stowarzyszenia Brama Opawska przyjechał również  do świetlicy wiejskiej w Opawie.

Poznawali Zespół „12 Apostołów” oraz pracę tkaczy chełmskich

fot.. PTSM-JR

W dniu 2 grudnia 2016 roku uczniowie klasy II d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na wycieczkę w ramach cyklu „poznajemy Zabytki i Obiekty Przyrodnicze naszego regionu” organizowanego dla młodych mieszkańców naszego miasta przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych przy wsparciu finansowym Powiatu Kamiennogórskiego.

Jeden set

KS Sudety Kamienna GóraDzisiaj (sobota, 3 grudnia) trzecioligowi siatkarze KS Sudety rozegrali spotkanie z MKS Ikar Legnica.

Słaby początek, dobry koniec

KS Sudety Kamienna GóraDzisiaj (sobota, 3 grudnia) kadeci KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z AKS Strzegom.

Bożonarodzeniowo w Chełmsku

Chełmsko Śląskie - Jarmark

W Chełmsku Śląskim trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. Na rynku obok św. Nepomucena stanęła choinka, którą dzieci zdobiły dzisiaj eko- ozdobami. Impreza odbywa się w namiotowej hali.

Szybki i... - Twoja powiatowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy film nagrany dzisiaj na trasie wyjazdowej z Kamiennej Góry w kierunku Kowar.

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

NZOZ RodzinaDzisiaj, 3 grudnia, obchodzony jest Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Został on ustanowiony w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.

Biało Niebieski Mikołaj 2016

Biało Niebieski Mikołaj 2016

Po raz szósty kibice Górnika Wałbrzych organizują zbiórkę darów dla osób najbardziej potrzebujących. W tym roku kibice zbierają dla domów dziecka, domu samotnej matki oraz dla kresowiaków z Białorusi.

Spotkanie z posłanką

Kamienna Góra - spotkanie z posłanką

W poniedziałek (5 grudnia) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze (Pl. Wolności 11) odbędzie się spotkanie z posłanką .Nowoczesnej.

Utrudnia przejście - Twoja powiatowa

Kamienna Góra - samochdó

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie samochodu od kilku dni stojącego przy ul. Wałbrzyskiej.

Ocieplanie jesieni

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze zaprosili  dzisiaj (piątek, 2 grudnia) na III Jesienne Prezentacje „A to jesień właśnie…”

Gotowa świetlica

Janiszów - otwarcie świetlicy

Dzisiaj (piątek, 2 grudnia) w Janiszowie odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy. Możliwość korzystania z wyremontowanych pomieszczeń, mieszkańcy uczcili lampką szampana.

O bezpieczeństwie w czasie świąt

Kamienna Góra - debata społeczna

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry zorganizowali dzisiaj (piątek, 2 grudnia) Społeczną Debatę o Bezpieczeństwie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.