Rajd wygrał

To już stało się faktem Projekt Arado wygrało w plebiscycie na WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA kategoria - WYDARZENIE. RAJD ARADO stało się największym wydarzeniem Dolnego Śląska 2015 roku.

Zmiana przy szkole - Twoja powiatowa

Kamienna Góra

Rodziców dowożących dzieci do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze zaskoczyła zmiana organizacji ruchu na gruntowej drodze łączącej ul. Szkolną z ul. Chopina.

Bez przejścia

Kamienna Góra

Szanse na szybkie uruchomienie przejścia przez most łączący teren TBS-u przy ul. Broniewskiego z parkingiem Kauflandu w Kamiennej Górze wydają się niewielkie. Urząd i TBS wymieniają się na razie pismami.

Wielokrotne zmiany

Krzysztof Świątek

Andrzej Mankiewicz ma we wrześniu zostać wiceprezesem Spółki Mieszkaniowej. Ma to być tymczasowe rozwiązanie.

Pracują nad płatnościami

Krzysztof Świątek

Burmistrz Krzysztof Świątek nie rezygnuje z pomysłu wprowadzenie opłat za parkowanie w centrum miasta. Po sprzeciwie starostwa, płatna strefa ma objąć jedynie miejskie ulice.

Utrudnienia na Skłodowskiej

Kamienna Góra, ul. Skłodowskiej

Uwaga kierowcy, na ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze napotkacie dodatkowe utrudnienia.

Remis juniorów Kwarcu

Juniorzy Kwarcu Pisarzowice podejmowali na swoim boisku zawodników z Pogoni Świerzawa. Kibice oglądali bramki tylko w pierwszej połowie. 

Zręczne ręce optymistów

Stowarzyszeni Optymistów Krzeszowskich

Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich zaprasza mieszkańców Krzeszowa i okolic do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach „Warsztaty Rękodzieła"

Krze-Show-Time - dojazd

Krzeszów - Krze-Show-Time 2

Organizatorzy tegorocznej edycji Krze-Show-Time informują, że uruchomione zostaną specjalne kursy busów. Dodatkowe połączenia umożliwią dojazd i powrót z imprezy.

1 września - Arado

Dziś 1 września, tragiczny dzień w historii Polski. Punktualnie o godz. 4:45 niemiecki pancernik szkolny „Schleswig-Holstein” rozpoczął ostrzał Westerplatte, rozpoczynając w ten sposób II wojnę światową.

Remont drogi

Dzisiaj (wtorek, 1 września) rozpoczął się remont drogi powiatowej z Chełmska Śląskiego do Okrzeszyna. Naprawionych ma być kilka fragmentów trasy o łącznej długości prawie 500 metrów.

Burze z gradem

IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 18:00 dnia 01.09.2015 do godz. 04:00 dnia 02.09.2015.

Początek roku - Chełmsko Śląskie

fot. via ds

Dzisiaj (wtorek, 1 września) odbyło się  uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim.

Bez alkoholu i narkotyków

Są już wyniki badań krwi Samuela N. Prokuratura sprawdziła również kiedy pracownicy PUP poinformowali policję o zachowaniu bezrobotnego.

Awaria w Pisarzowicach

Uwaga mieszkańcy Pisarzowic. Z powodu awarii głównej rury wodnej w Pisarzowicach nie ma wody. na miejscu pracują już pracownicy Sanikomu.

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.