Festyn na jubileusz

Chełmsko Śląskie - VIII Festyn Rodzinny

W Chełmsku Śląskim trwa VIII Festyn Rodzinny. Impreza organizowana przez szkołę jest kontynuacją obchodów wczorajszego jubileuszu placówki.

Remont Mokrej Drogi

Rozpoczęliśmy  prace remontowe kładek drewnianych na szlaku zielonym, tzw. Mokrej Drodze na odcinku pomiędzy schroniskiem Pod Łabskim Szczytem a szlakiem czerwonym.

I Dogtreking

Amatorów nie wystraszyła pogoda. Zawodowcy dopisali. Na dwie trasy wyszły dzieci, młodzież i dorośli ze swoimi pupilami. W Chełmsku Śląskim odbył się Lendog, czyli Pierwsze Zawody Dogtrekingowe. 

Aktualizacja 16 :45

Zamknięta droga w Lipienicy

Na stronie powiatu kamiennogórskiego opublikowana został informacja dotycząca zamknięcia drogi powiatowe w Lipienicy.

Przełaje z podsumowaniem

fot. via an

Wczoraj (piątek, 8 października) w Olszynie odbył się finał dolnośląski w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych, w których wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców z Zespołu szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Kat & Roman Kostrzewski

Kat & Roman Kostrzewski

„Metal nie jest zatopiony w zupie globalnej komerchy. Jego naturalnym środowiskiem są kluby, gdzie publiczność może zrzucić pozę narzucaną przez codzienność. Zapach dymu miesza się z dymem publiczności i już nie wiadomo, w którym miejscu kończy się scena. Spieczone gorącem twarze muzyków i publiczności niczym się nie różnią. Głos wokalisty łamie się, a dźwięki ześlizgują się z palców. Jest jak na wojnie, nic nie można powtórzyć.”

Maszkaron o Lubawce

Lubawka - wystawa fotografii

Dzisiaj (piątek, 9 października) w Domu Kultury w Lubawce odbył się wernisaż wystawy fotografii "Swego nie znacie".

Powiatowy unihokej podstawówek

MOS Kamienna GóraDzisiaj (piątek, 9 października) w Krzeszowie rozegrane zostały zawody powiatowe szkół podstawowych w unihokeju.

Zmiana organizacji

Kamienna Góra - ul. M. Skłodowskiej

Uwaga kierowcy, zmienione zostało oznakowanie dotyczące zasad ruchu ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze.

Potrójny jubileusz

Chełmsko Śląski - jubileusz szkoły

Chełmska szkoła obchodziła dzisiaj (piątek, 9 października) potrójny jubileusz. Obchody zorganizowano w szkolnej sali gimnastycznej.

Ujawnili 4100 porcji

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali osobę podejrzaną o przestępstwa narkotykowe. Okazał się nim 33 – letni mieszkaniec Gminy Kamiennej Góry, który znajdował się w posiadaniu znacznej ilości substancji psychotropowej. 

XVIII Przegląd

XVIII Przegląd Teatrów Amatorskich odbywa się dzisiaj (piątek, 9 października) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. 

Przystanek, nie przystanek

Jak informują mieszkańcy ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze ogromne zamieszanie od rana panuje na przystanku autobusowym na wysokości byłej straży.

B klasa - 8 kolejka 2015 - zapowiedź

Kolejka 8 - 10-11 października

A klasa – 8 kolejka 2015 – zapowiedź

Kolejka 8 - 11 października

Reklamy nie stanowią oferty handlowej w myśl prawa. O szczegóły pytaj sprzedawców. Portal powiatowa.info nie odpowiada za formę i treść ogłoszeń, reklam i tekstów zleconych.