aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
policja Kamienna Góra

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23-letni kamiennogórzanin, którego zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Lubawka - Mikołaj

Dzisiaj (piątek, 6 grudnia) na terenie gminy Lubawka ciężko pracował Mikołaj. Podobnie jak w poprzednich latach widziany był w mieście i na terenie wsi.

Lubawka - Okonek - Mikołaj

Młodych wędkarzy z Lubawskiej szkółki Okonek odwiedził dzisiaj (piątek, 6 grudnia) Mikołaj.

Kamienna Góra - Biała Wstążka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) w ramach ogólnoświatowej kampanii "Biała Wstążka" na ulicach Kamiennej Góry młodzież wręczała przechodniom wstążeczki oraz ulotki.

Stara Białka

Dzisiaj (czwartek, 5 grudnia) odbył się odbiór techniczny wyremontowanej drogi powiatowej w Starej Białce.

Chełmsko Śląskie - MKS - Mikołaj

Młodych piłkarzy MKS Chełmsko Śląskie odwiedził dzisiaj (środa, 4 grudnia) jeden z najstarszych na terenie gminy Lubawka Mikołajów.

policja Kamienna Góra

W czwartek (12 grudnia) w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze (ul. Lubawska 6) odbędzie się otwarte spotkanie "Parkuj odpowiedzialnie - szanuj innych użytkowników ruchu drogowego".

policja Kamienna Góra

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Kamiennogórskiej Policji wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Wrocławia przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego działania, w trakcie których zabezpieczyli 9 automatów do gier o wartości nie mniejszej niż 45000 zł.

strazW nocy z wtorku na środę (3/4 grudnia) strażacy wezwani zostali do pożaru samochodu dostawczego stojącego przy kamiennogórskim rynku.

policja Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 4 grudnia) funkcjonariusze kamiennogórskiej drogówki będą uczestniczyć w ogólnokrajowej akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Celem działań jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w których uczestniczą piesi oraz rowerzyści.