aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Uwaga kierowcy, na ul. Katowickiej w Kamiennej Górze możecie spodziewać się utrudnień w ruchu. Trwają prace związane z naprawą nawierzchni. Na razie wycinane są dziury.

Nekrolog - J. Michałczak

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 12:00 dnia 30.05.2017 do godz. 03:00 dnia 31.05.2017.

kondolencje

Szanowni Państwo
1 marca rozpoczęła funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej.
Poniżej plakat obrazujący jak obecnie można załatwić swoje sprawy – czyli jakie sprawy załatwiamy na dotychczasowych zasadach a jakie uległy zmianie w związku z wdrożeniem KAS.

Leszczyniec - Aktywna rodzina to - szczęśliwa rodzina

Sołtys i Rada Sołecka w Leszczyńcu pod patronatem LKS "Amfibolit" Leszczyniec w ramach projektu pt.: "Aktywna rodzina to - szczęśliwa rodzina" współfinansowanego przez Gminę Kamienna Góra, z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki zorganizowały w dniu 28 maja 2017r., rajd pieszy - wyjście w na Skalnik połączony z piknikiem rodzinnym.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 12:00 dnia 29.05.2017 do godz. 03:00 dnia 30.05.2017.

Lubawka - Wędkarski Dzień Dziecka - fot. użyczone

Dzisiaj (niedziela, 28 maja) w parku Watra w Lubawce odbyła się odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

fot. ZSS Kamienna Góra

Stowarzyszenie „Podaj rękę Kamienna Góra ” zorganizowało dwudniową wycieczkę do Szklarskiej Poręby.  

Jawiszów - Olszyny - ograniczenie prędkości

Powiatowa droga między Jawiszowem a Olszynami to prawdopodobnie trasa o najniższej dozwolonej prędkości w całym powiecie.