aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna GóraW nocy z soboty na niedzielę (23/24 września) na drodze krajowej nr 5 spłonął samochód. Trwa poszukiwanie kierowcy.

Chełmsko Śląskie - IX Festyn Rodzinny

Przy Zespole Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (sobota, 23 września) IX Festyn Rodzinny. Ze względu na deszczową pogodę główną część imprezy - pokazy, konkursy i zabawy organizatorzy przenieśli spod budynku szkoły do sali gimnastycznej.

Lubawka - porzucony samochód

Dzisiaj (sobota, 23 września) rano na drodze Lubawka - Bukówka znaleziono rozbity samochód. W pobliżu nikogo nie było.

Kamienna Góra - czeladnicy i mistrzowie

Dzisiaj (piątek, 22 września) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza 60 uczniów odebrało tytuły czeladnicze oraz jeden dyplom mistrzowski. Uroczystości przewodzili Zbigniew Ładziński, prezes Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej oraz Jerzy Germata, starszy Cechu Rzemiosł Różnych z siedzibą w Kamiennej Górze.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, duża ilość zapytań i wniosek firm zainteresowanych udziałem w przetargu to powody kolejnego przesunięcia terminu składania ofert na budowę odcinka drogi S3 Bolków - Lubawka.

powiatowa ogloszenia

Uruchomiliśmy nową wersję portalu z ogłoszeniami drobnymi. Jej obsługa jest bardziej intuicyjna.

fot. Przedszkole nr 1 Kamienna Góra

Wczoraj (środa, 20 września) w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kamiennej Górze (ul. Spacerowa) gościli policjanci oraz animatorzy z miasteczkiem ruchu drogowego.

powiatowa.info- statystyki - sierpień 2017

Według danych google analytics portal powiatowa.info odwiedziło w sierpniu 48 744 użytkowników. Statystyki odnotowały 291 686 sesje/wizyty i 769 934 odsłony.

ZUSZakład Ubezpieczeń społecznych pomaga wypełnić dokumenty, udziela konsultacji i informuje zawsze bezpłatnie. Tymczasem w niektórych naszych placówkach pojawiają się obce osoby, które nagabują naszych klientów i odpłatnie oferują im różne usługi. Obecnie w związku z tym, że już od 1 października 2017r., wchodzi w życie ustawa obniżająca wiek emerytalny do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn, proponowane „usługi” dotyczą naliczania emerytury w wysokości rzekomo korzystniejszej niż zrobi to ZUS.

poszukiwany

W okolicach Szarocina trwają poszukiwania zaginionego 56-latka.

Aktualizacja 22.09.2017