Dzisiaj (piątek, 20 kwietnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został finał powiatowy w mini piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się w ramach Igrzysk dzieci.

Dzisiaj (czwartek, 19 kwietnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt.

juniorzy Pagaz Krzeszów : Piast Bolków

Dzisiaj (czwartek, 19 kwietnia) juniorzy młodsi Pagazu Krzeszów podejmowali Piasta Bolków.

Młode piłkarki i piłkarze z Dragona Miszkowice uczestniczyli w finale dolnośląskim turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion".

Wczoraj (środa, 18 kwietnia) w ramach Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów Cystersi Krzeszów podejmowali Statystów Kamienna Góra.

Kolejka 21 - 18 kwietnia

Kamienna Góra - turniej siatkówki - dwójki

Uczniowie dwóch kamiennogórskich szkół spotkali się w finałowym meczu podczas dzisiejszych (środa, 18 kwietnia) mistrzostw strefy jeleniogórskiej w siatkarskich "dwójkach".

Kamienna Góra - szachy - mistrzostwa powiatu LZS

W niedzielę (15 kwietnia) rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w Szachach w kategorii seniorów.

Kamienna Góra - mistrzostwa w piłce nożnej

Dzisiaj (poniedziałek, 16 kwietnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrane zostały mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej gimnazjalistów.

W minioną sobotę (14 kwietnia) pary z Klubu Fraszka Kamienna Góra uczestniczyły w Diamentowym Turnieju Tańca.