aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół średnich.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) w Krzeszowie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców w kategorii "trójek".

Pisarzowice - Yonex Bad Cup

Dzisiaj (sobota, 16 lutego) po dwóch stronach siatki stanęli starosta Jarosław Gęborys i wójt Patryk Straus. Okazją do rywalizacji był Yonex Bad Cup w Pisarzowicach.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 15 lutego) na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej. Dzisiaj rywalizowali chłopcy ze szkół średnich.

ZSS Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 14 lutego) siedmioro uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięło udział w IX Dolnośląskim Mityngu w Narciarstwie Biegowym Olimpiad Specjalnych w Jakuszycach.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 14 lutego) na sali gimnastycznej przy ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół średnich.

fot. użyczone

W poniedziałek (11 lutego) w Jeleniej Górze odbył się półfinał strefy jeleniogórskiej w mini koszykówce dziewcząt.

EYOF SarajewoWczoraj (wtorek, 12 lutego) w Sarajewie rozegrane zostały biathlonowe sprinty zaplanowane w ramach Europejskiego Festiwalu Młodzieży. Dzisiaj odbyły się biegi indywidualne.

fot. Użyczone

W poniedziałek i wtorek w Dusznikach Zdroju odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Mistrzostwa Dolnego Śląska i Puchar Polski II kategorii w biathlonie.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 12 lutego) w Krzeszowie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.