Kamienna Góra - Mikołajkowe Zawody Pływackie 2019

Dzisiaj (sobota, 7 grudnia) na basenie w Kamiennej Górze rozegrane zostały „Mikołajkowe Zawody Pływackie 2019”.

W niedzielę (1 grudnia) rozegrany został Wojewódzki Finał piłki halowej chłopców do lat 14. Na hali sportowej w Oławie zagrało osiem drużyn, które wygrały finały strefowe.

Pisarzowice - turniej MDP

Dzisiaj (niedziela, 1 grudnia) w Pisarzowicach rozegrany został V Turniej Mikołajkowy. O Puchar Przechodni wójta walczyli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Kamienna Góra.

Kamienna Góra - KS Sudety

Dzisiaj (niedziela, 1 grudnia) na sali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został ćwierćfinałowy turniej siatkarskich młodziczek z udziałem KS Sudety Kamienna Góry.

koszykówka - finał strefy

W czwartek (28 listopada) w Jeleniej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej 3x3. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.

W środę (27 listopada) w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców. Zawody były częścią Igrzyska Młodzieży.

Dzisiaj (piątek, 29 listopada) w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbyły się zawody w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, oraz Licealiady.

W Sycowie odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego strażaków PSP w badmintonie o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek rundy wiosennej podokręgu Jelenia Góra.

Orzeł LubawkaPiłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 24 listopada) zaległy mecz w klasie okręgowej.