Olimpia Kamienna Góra : Victoria RUszów

Piłkarze Olimpii Kamienna Góra podejmowali dzisiaj (sobota, 19 października) VIctorię Ruszów. Mecz rozegrany został w ramach ligi okręgowej.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 18 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dzisiaj (czwartek, 17 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

warcaby

W sobotę (12 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach Jubileuszowych XX Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast.

Dzisiaj (środa, 16 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci.

W poniedziałek (14 października) na stadionie w Krzeszowie rozegrany został piłkarski turniej II Ligi Orlika.

Dzisiaj (wtorek, 15 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Dzieci.

Wczoraj (niedziela, 13 października) odbył się bieg Dzika Trzynastka. Zawodnicy mieli trasę o długości 13 km prowadzącą na Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach.

Kolejka 10 - 12-13 października

Kolejka 8 - 12-13 października