aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. użyczone

W lipcu tego roku Mateusz Pasiut pochodzący z Szarocina wraz z Bartkiem Nowakiem z Jarkowic pojadą do Kirgistanu, gdzie zamierzają zdobyć Chan Tengri (7010 m) i Pik Lenina ( 7134 m), skąd ze szczytu Mateusz chce zjechać na nartach.

myjnia

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na jednej z ręcznych myjni na terenie powiatu kamiennogórskiego.

komin

W sobotę (27 lutego) jeden z internautów przysłał nam film pokazujący zadymioną część Kamiennej Góry. Dzisiaj (wtorek, 2 marca) sytuacja powtórzyła się.

 dym

Od jednego z internautów otrzymaliśmy informację o problemie z dymem wydobywającym się z jednego z kominów w centrum Kamiennej Góry. Według zgłaszające sprawą nie chcieli zając się miejscy urzędnicy.

merc

Budowa drogi S3 wymusiła wprowadzenie zmian w organizacji ruchu, które spowalniają przejazd pojazdów. Nie wszyscy kierowcy są w stanie zaakceptować dłuższy czas przejazdu.

dym

Gdy kibice pasjonowali się skokami Polaków podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, część Kamiennej Góry spowił gęsty dym.

Jak informuje jeden z internautów, na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu (godzina 8:15). Problem z podjazdem ma kierowca ciężarówki. 

 droga okrzeszyn

Obfite opady śniegu utrudniają poruszanie się po drogach. Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane po godzinie 5 rano na drodze powiatowej Okrzeszyn - Chełmsko Śląskie.

Krzeszów, św. Anna - bałwan

Ładna pogoda zachęca dzisiaj do spacerów. Podczas wypraw natrafić można na nietypowe widoki.

droga do Okrzeszyna

Niedziela przywitała mieszkańców powiatu kamiennogórskiego śniegiem. Od internautów otrzymujemy zdjęcia z dróg. Fotografie wykonane zostały po godzinie 1w na drodze do Okrzeszyna.

REKLAMA