aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraMając na uwadze dobro zwierząt oraz przeciwdziałanie ich bezdomności Burmistrz Miasta Kamienna Góra zachęca właścicieli posiadanych zwierząt do udziału w organizowanej przez Urząd Miasta Kamienna Góra akcji związanej z elektronicznym znakowaniem zwierząt.

kasW związku z dużym zainteresowaniem informacją w zakresie JPK_VAT oraz Profilem Zaufanym, Urząd Skarbowy w Kamiennej Górze informuje, że informacje w przedmiotowym zakresie można uzyskać na stronach: www.jpk.mf.gov.pl i www.pz.gov.pl

fot. UM Kamienna Góra

Zapowiadane na ten rok zadania - wymiana oświetlenia miejskiego i budowa ścieżek rowerowych w Kamiennej Górze otrzymają dofinansowanie w ramach ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej. Całkowita wartość realizowanej jako całość inwestycji wyniesie ponad 9 mln złotych.

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje:
Inspektora ds. technicznych

Przedszkole Publiczne Nr 1 w Kamiennej Górze

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 w Kamiennej Górze zaprasza na Dni Otwarte.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 16 luty 2018 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy,najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra. Szczegółowe informacje pod nr 75 610 62 78.

 

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej z gminnego zasobu nieruchomości :

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra ogłasza VII przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej z gminnego zasobu nieruchomości :

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej z gminnego zasobu nieruchomości :