aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

sanikomPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „SANIKOM” Sp. z o.o. w Lubawce zatrudni
Specjalistę ds. zamówień publicznych

Antonówka

 

Lubawka - Bieg Kruczej Skały

Na trasach biegowych w Lubawce, u podnóża Gór Kruczych odbędzie się I Bieg Kruczej Skały, który będzie jednocześnie memoriałem upamiętniającym postać zmarłego w 2016 roku trenera - Wiesława Dygonia. Zapisów można dokonywać elektronicznie.

Chełmsko Śląskie - Święto Niepodległości

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na muzyczne uniesienia w ramach obchodu Dnia Niepodległości. W tym roku na scenie WDK zagra wrocławski zespół Sprawa Całkiem Przyjemna, który tworzy dwoje utalentowanych muzyków młodego pokolenia, rodzeństwo Joanna (skrzypce) i Mateusz Kwapień (akordeon, śpiew, prowadzenie).

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach "Programu współpracy Gminy Miejskiej Kamienna Góra z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020" (patrz załącznik).

Małe Granty

Dziś rusza nabór wniosków do kolejnej, już 5️ edycji Programu Dolnośląskie Małe Granty

Lubawka - jarmark

Dom Kultury w Lubawce zaprasza twórców i rękodzielników do udziału w V Lubawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Po raz pierwszy zapisów można dokonywać również przez internetowy formularz.

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze jako zarządca cmentarzy komunalnych w Kamiennej Górze
informuje, że przeprowadza aktualizację inwentaryzacji grobów i opłat za pochowanie zwłok i utrzymywanie grobu przez okres 20 lat liczonych od daty pochówku. W związku z tymi czynnościami Spółka Mieszkaniowa wzywa wszystkie zainteresowane osoby, które opiekują się grobami osób zmarłych pochowanych na terenie cmentarza przy ul.Katowickiej lub cmentarza przy ul.Wałbrzyskiej do uiszczenia opłaty za pochowanie zwłok i utrzymanie grobu przez okres kolejnych 20 lat, jeżeli dotychczasowy dwudziestoletni okres za który uiszczona była poprzednia opłata dobiegł końca.

Kamienna GóraBurmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że w dniach 23 października 2019 oraz 6 i 20 listopada 2019 r. zostanie przeprowadzona na terenie miasta akcja jesiennej zbiórki liści.

zaginiony

Opuścił dom w nocy z niedzieli na poniedziałek. Był widziany w jednym z kasyn na terenie Lubawki. Ma 180 cm wzrostu, waga 95kg. Prawdopodobnie chodzi w szarych butach Nike.

tel. kontaktowy 884 837 839

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu