aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraW związku z planowanym na dzień 4 marca 2019 r. wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, informujemy, że:
W środę 27 lutego 2019 r. czasowo zostanie wyłączona możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta zostanie włączona ponownie 4 marca.

Adam Setkowicz - Kartki Pocztowe

Kamienna GóraVI Sesja Rady Miasta Kamienna Góra odbędzie się 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 13.00 w sali nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

SanikomW związku z modernizacją sieci wodociągowej w Lubawce w rejonie ulic Nadbrzeżnej, Zakopiańskiej i Szerokiej mogą dzisiaj (czwartek, 21 lutego) występować przerwy w dostawie wody od godziny 9:30 do 11:30. 

KAS

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich na spotkanie do Legnicy 25 lutego.

PP1 Kamienna GóraDNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 1 im. "CZTEROLISTNEJ KONICZYNKI" w KAMIENNEJ GÓRZE

Kamienna GóraZachęcamy mieszkańców Kamiennej Góry do dopisywania się z do darmowego serwisu SMS.

Wójt gminy Marciszów zawiadamia, że w dniu 22.02.2019r. o godz. 16,00, w Świetlicy Wiejskiej w Ciechanowicach oraz 22.02.2019r. o godz. 18,00 w Świetlicy Wiejskiej w Sędzisławiu, odbędzie się spotkanie na temat pozyskania przez gminę Marciszów w partnerstwie z grupą innych gmin, środków na wymianę nieekologicznych kotłów i pieców na nowe bardziej przyjazne środowisku.

poseł Iwona Krawczyk

W minioną środę Posłanka Iwona Krawczyk gościła w swoim biurze rolników, którzy zwrócili się z prośbą o wsparcie. Podczas spotkania omówiono ważne tematy, nurtujące rolników, a zwłaszcza hodowców bydła dotyczące uboju zwierząt z konieczności (mobilne ubojnie), dotowanie ubezpieczeń rolniczych w szerszym zakresie oraz wsparcie terenów górskich i podgórskich.

 e pit

- 15 lutego 2019 r. na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl zostanie uruchomiona nowa usługa Twój e-PIT.
- Urząd skarbowy automatycznie przygotuje i udostępni roczne zeznanie podatkowe na podstawie danych które posiada.
- Podatnik samodzielnie wybierze czy chce skorzystać z Twojego e-PIT-a sporządzonego przez administrację skarbową, czy też samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe.