aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Łukasz Przysło animator Orlika nad kamiennogórskim zalewem zaprasza miłośników koszykówki na II Turniej Streetball'a o Puchar Starosty.

fot. facebook / PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej

Kamiennogórski oddział zaprasza na wędrówkę wzdłuż Bobru z Jeleniej Góry do Pilchowic.

zus Pracowałeś u naszych sąsiadów i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? A może sam prowadzisz lub planujesz prowadzić działalność gospodarczą w Niemczech lub w Czechach i nie wiesz gdzie powinieneś opłacać składki? Jeśli chcesz poznać swoje prawa i obowiązki przyjdź na spotkanie z polskimi i czeskimi ekspertami od emerytur i rent.

Bóbr Opawa

W niedzielę (18 sierpnia) piłkarze Bobra Opawa rozegrają mecz w ramach Pucharu Polski.

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

fot. WOK

W piątek (16 sierpnia) o godzinie 21.30 ostatnia projekcja w ramach Wieczorów Kina Plenerowego. Tym razem WOK zaprasza do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Na dużym ekranie wyświetlony zostanie film „Atlas chmur”.

Olimpia Kamienna GóraOrzeł LubawkaW czwartek (15 sierpnia) ligowy sezon rozpoczną piłkarze klas okręgowych. U siebie zagra Orzeł, na wyjeździe Olimpia.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejny spektakl z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

Krzeszów - odpust

Dzisiaj (wtorek, 13 sierpnia) rozpoczyna się Wielki Odpust Krzeszowski. Najważniejsze uroczystości odbędą się w czwartek (15 sierpnia).