aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Folkowa Fiesta w Szybie Witold

W sobotę (25 sierpnia) w Boguszowie Gorcach odbędzie się huczne, rodzinne zakończenie wakacji oraz Folkowa Fiesta w Szybie Witold.

marmedW ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

Święto Powiatu 2018

W sobotę (25 sierpnia) nad kamiennogórskim zalewem odbędzie się VIII Święto Mleka i III Święto Przedsiębiorczości.

Cross Kamdżordżia

Po raz pierwszy Cross Kamdżordżia odbędzie się we wrześniu. Letnia edycja biegu zaplanowana jest na 1 września.

Marciszów - dożynki

Dożynki gminne w Marciszowie odbędą się w tym roku 1 września (sobota). Przed dożynkami odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Od dzisiaj (piątek, 17 sierpnia) do niedzieli (19 sierpnia) w Rudawach Janowickich, na Przełęczy Rędzińskiej odbywać się będzie trzecia edycja Czarn Off Fest. W tym roku festiwalowi towarzyszyć będzie Bajanie

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Ciechanowice - festyn - koniec wakacji

W sobotę (25 sierpnia) w Ciechanowicach odbędzie się festyn rodzinny "Koniec Wakacji". Do zabawy zapraszają radni i rada sołecka.

Chełmsko Śląskie - galeria Skrawek

Stowarzyszenie Doliny Zadrny zaprasza na warsztaty do Domku Tkaczy w Chełmsku Śląskim. Witraże i mozaiki będzie można tworzyć 18 sierpnia (sobota) od godziny 11. Zapisy już trwają.