aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - Dom Kultury - sierpień

Dom Kultury w Lubawce opublikował plan działań na drugi wakacyjny miesiąc. W programie m.in. wyjazdy, turnieje, konkursy, dyskoteka oraz warsztaty z podstaw programów graficznych.

Interaktywny Spektakl Grozy Anima Paranormal

Interaktywny Spektakl Grozy Anima Paranormal: Serpentarium to unikatowe w skali Europy wydarzenie teatralno-rozrywkowe, przenoszące publiczność w apokaliptyczny świat grozy. Publiczność, wcielająca się w świadków misji ratowania świata wraz z aktorami wcielającymi się w bojowe jednostki specjalne, musi przedostać do podziemnego kompleksu, aby wykonać śmiertelnie niebezpieczne zadanie.

Chełmsko Śląskie - piknik

W sobotę (5 sierpnia) w Chełmsku Śląskim odbędzie się piknik profilaktyczny Trzeźwo, Zdrowo i Sportowo. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00.

Chełmsko Śląskie - plan imprez w sierpniu

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim opublikował plan zajęć na drugi miesiąc wakacji. W programie m.in. wyjazdy, turnieje sportowe, dyskoteka, spotkanie z leśnikami oraz X Jarmark Tkaczy Śląskim "Z Lnem w Europie".

Gorzeszów - XV Zlot Krasnali

Już w najbliższą sobotę (29 lipca) w rezerwacie Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbędzie się XV Zlot Krasnali.

fot. archiwum - 1.08.2016

Zbliża się rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Grupa kamiennogórzan organizuje obchody na rondzie przy ul. Papieża Jana Pawła II.

CBK Pisarzowice

Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach zapraszam na wernisaż wystawy obrazów Dariusza Tworka.

Orzeł LubawkaJutro (czwartek, 19 20 lipca) piłkarze Orła Lubawka rozegrają przedsezonowy sparing.

Kamienna Góra - Foniatryk, pejzaż dźwiękowy

W najbliższą sobotę (22 lipca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbędzie się koncert skrzypcowy zorganizowany w ramach projektu "Foniatryk, pejzaż dźwiękowy".

wok

W najbliższy piątek (21 lipca) Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na drugi seans w ramach Letniego Kina Plenerowego.