aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Gorzeszów- V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk 4x4

W najbliższy weekend (29-30 czerwca) na terenie rezerwatu Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbędzie się V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk 4x4. Tegoroczna edycja odbywa się "dla Miłosza!".

Chełmsko Śląskie - II Noc Filmowa

W piątek (5 lipca) na rynku w Chelmsku Śląskim odbędzie się II Noc Filmowa z udziałem Łukasza Kazka i Magdaleny Raczkowskiej-Kazek. Udział w imprezie będzie bezpłatny.

WDK Chełmsko Śląskie - lipiec 2019

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim udostępnił plan wakacyjnych działań na lipiec.

23 turniej

W sobotę, 29 czerwca na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędzie się V edycja turnieju upamiętniającego wieloletniego działacza, trenera i zawodnika Orła Lubawka - Stanisława Podobińskiego.

fot. Jadwiga Tomczyńska

W najbliższy czwartek (27 czerwca) w Letnim Pawilonie na Wodzie - przynależącym do kompleksu Pocysterskie Opactwa w Krzeszowie odbędzie się kameralny koncerty harfowy w wyk. Jadwigi Tomczyńskiej. Organizatorzy zapewniają, że będzie to wyjątkowy wieczór z muzyką na żywo. Koncerty odbędą się o godz. 19:00 i 20:00. Wydarzenie jest bezpłatne - darmowe bilety można odbierać w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-400 Krzeszów).

Lubawka lato

Dom Kultury w Lubawce opiblikował plan wakacyjnych działań zaplanowanych na lipiec.

holi

W niedzielę (23 czerwca) na plaży nad kamiennogórskim zalewem odbędzie się Piknik Holi "Święto Kolorów".

Kolejka 30 - 23 czerwca

Kolejka 30 - 23 czerwca

Teatr Dramatyczny

Po wielkim sukcesie najnowszej premiery w Szaniawskim: „CZEGO NIE WIDAĆ” Michaela Frayna, nadszedł czas na zaplanowanie ostatnich dwóch tygodni teatralnego sezonu.